poniedziałek, 22 października 2018

Bieszczadzki Weekend Biegowy Rysia - Polańczyk, 20-21.10.2018

Organizatorem imprezy biegowej był Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki  w Solinie z/s w Polańczyku.
Były to 3 biegi w ciągu 2 dni w kolejności jak podano w wynikach, odpowiednio na dystansie: 12 km, 5 km i 22 km.
Nagradzani byli biegacze za:
1.  Zdobycie 1-3 miejsca w poszczególnych biegach w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn.
2. W klasyfikacji generalnej po 3-ch biegach (suma czasów),
3. W klasyfikacji drużynowej za miejsca 1-3 bez podziału na płeć oraz najlepsza drużyna
żeńska i mieszana.
4. Za 1-3 miejsca w kategoriach wiekowych (za 3 biegi).
Nasze ognisko reprezentowała Kinga Walania oraz ,,gościnnie" Rafał Bronhart i Jacek Gut .
W klasyfikacji open trzech biegów Jacek zdobył 10 miejsce (16,16 i 13) oraz 1 w swojej kategorii wiekowej.

Rafał był 45 (51,36 i 61) , a Kinia 47 (50, 41 i 62) i 3 w kategorii wiekowej.
Warto odnotować, że Kinia zajęła w kategorii wiekowej odpowiednio w poszczególnych biegach 1,1 i 3
oraz w kategorii open kobiet 3 ,1 i 6, jednocześnie będąc 1, 2 i 6 wśród kobiet.
Jacek w kategorii wiekowej w poszczególnych biegach zajmował 2 miejsca.
W klasyfikacji drużynowej na 16 sklasyfikowanych drużyn TKKF Sokół Głogów Małopolski zdobyło 8 miejsce.
Gratulujemy wszystkim udanego festiwalu biegowego.

Kinia na Facebooku odnotowała:
Cytuję;
,, Moje obawy potwierdziła trasa; nie dało rady nadrobić na zbiegach:)
Ale był czad; przeprawa przez rzekę; moje "dachowanie"  ale ponoć rany cięte zdobią wojownika
Mega błoto..tyle tego było; ślisko; 7 strumyków; bardzo wymagająca trasa.
Wycieczka cudna; wspaniali ludzie, ogromna satysfakcja z naszego wielkiego wyczynu; bo to był wyczyn.

Piękny weekend; dodatkowo 3 miejsce open na 12 km; 2 open na krótszym dystansie i 6 open na 23km.
Ogólnie w podsumowaniu 3 dystansów 1 w kategorii wiekowej:) jestem mega dumna i szczęśliwa
Rafał Bronhard; wszystko dzięki Tobie moja Ty motywacjo:) Współtowarzysze wycieczki; Ogromne gratulacje