środa, 24 maja 2017

SKYWAYRUN Rzeszów 2017

Z soboty na niedzielę , a dokładnie 20.05.2017 o godzinie 23:59 odbył się na dystansie 5 km nocny bieg po pasie startowym lotniska Rzeszów - Jasionka.
Tym razem nasze ognisko reprezentowały same panie:
Kinga Walania w ogólnej klasyfikacji open była 154 i zarazem w klasyfikacji kobiet 19 , z czasem 22.11. Natomiast w ,,Klasyfikacji Par" razem z koleżanką (rywalką z wielu biegów) Sabiną Ziębą  z Świlczy zajęła 2 miejsce, przegrywając jedynie 17 sekund z najlepszą parą.
Ogólnie sklasyfikowano 68 par.
Było to już 7 ,,pudło" Kini w bieżącym roku.
Praktycznie był to drugi start Kini w tym dniu. Parę godzin przed startem na lotnisku ukończyła, wygrywając Półmaraton Biegam i Wspieram.
Maria Bosek w open była 402, a w open kobiet 100, z czasem 24.46.
Magda Dąbczyk w open zajęła 406 miejsce i 103 w śród kobiet, z czasem 24.49.
Beata Kopeć była w open 508 i 155 w open kobiet, z czasem 26.14.
Monika Rękosiewicz-Tokarz na mecie uplasowała się na 523 pozycji w kategorii open i na 163 miejscu wśród kobiet, z czasem 26.26.
Tym samym poprawiła swój rekord życiowy o 4 minuty, a to jest bardzo dużo
 na dystansie 5 km.
Świadczy to o umiejętnym przygotowaniu i dobrym programie rozwoju jej talentu sportowego.
Ogólnie w biegu na lotnisku sklasyfikowano 864 osoby, w tym 382 kobiety.
Z analizy wyników widać, że dziewczyny z naszego ogniska reprezentowały bardzo dobrze
Głogów Małopolski - należą się im gratulacje i uznanie.