niedziela, 3 czerwca 2018

V Dycha Głogowska - 20.05.2018

W biegu jak zwykle zorganizowanym w Głogowie Małopolskim przez klub sportowy ,,Biegunka Team:" nasze ognisko reprezentowane było przez jedyne cztery osoby.
Teoretycznie mogło być trzy razy więcej.
Dziękujemy wszystkim oraz gratulujemy bardzo dobrych i dobrych czasów.

Z naszej czwórki najwyższą lokatę zdobyła Kinia Walania. Uplasowała się na 41 miejscu w open, będąc 4 w wśród kobiet. Jednocześnie 3 w swojej kategorii wiekowej. Ponieważ zgodnie z regulaminem nagrody nie dublowały się więc na podium do dekoracji w kategorii wiekowej była 1 (Patrz zdjęcie powyżej). Jej czas to 43.03.
Ponadto duży sukces odniosła zdobywając 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej, przewodząc drużynie pod nazwą ,,Czterolistna koniczynka".

Waldemar Daż (Nr startowy 27) w kategorii open zdobył 52 miejsce z czasem 44.00.

Waldemar  Kochaniec (Nr startowy 83) był 110 w klasyfikacji open z czasem 50.02.

Zbigniew Sycz (Nr startowy 184) zajął 147 miejsce w kategorii open z czasem 55.97.
Jak widać na zdjęciach w ,,Galerii" Zbyszek miał kapitalny start.