niedziela, 4 czerwca 2017

4.Leżajski Bieg Zośki Turosz o Puchar CIECH Sarzyna S.A - 03.06.2017

Organizatorem biegu na dystansie 15 km (15,35 km) dla uszczenia 64-lecia kariery sportowej Zofi Turosz był Burmistrz Leżajska wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym przy SP1 oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Leżajsku.
Start i meta mieściły się w centrum miasta przy MCK w Leżajsku.
Trasa w 95 % prowadziła drogami nieutwardzonymi z podbiegami na wzniesienia (gruntami, ścieżkami leśnymi, drogą szutrową lub żwirową). Pozostałe 5 % ulicami miasta.
W sumie sklasyfikowano 276 osób.
Nasze ognisko reprezentowało trzy osoby.
1. Kinga Walania na mecie w kategorii open zajęła 78 i 7 wśród kobiet z czasem 1.15.42,19.
Tym samym  w swojej  kategorii wiekowej (zgodnie z Regulaminem) została nagrodzona za pierwsze miejsce, stając 9 raz w bieżącym roku na podium.
2.Zbigniew Sycz był 223 w kategorii open i zarazem 26 w kategorii wiekowej z czasem 1.41.08,332.
3. Franciszek Zieliński zajął 233 miejsce w kategorii open i 7 w kategorii wiekowej.
Na uwagę zasługuje Waldemar Daż z naszego Głogowa, który zajął 48 miejsce w kategorii open i 15 w kategorii wiekowej. z czasem 1.12.39,10.
Miło nam poinformować , że po biegu Waldek zgłosił akces do naszego ogniska i już jest jego członkiem.
Witamy nowego kolegę w Klubie - życzymy mu częstych i udanych startów.
Najlepszy z naszej gminy był strażak z Huciska Jacek Gut, który zajął 10 miejsce w kategorii open i 6 w swojej kategorii wiekowej z czasem 1.02.41,32.
Wszystkim wymienionym osobom gratulujemy ukończenia biegu i indywidualnych sukcesów.