wtorek, 30 sierpnia 2016

Nisko na Piątkę

Gmina Nisko, Stowarzyszenie Turystyczno- Ekologiczno-Przyrodnicze Ziemi Niżańskiej oraz Grupa Biegowa ,,Planeta Nisko" w sobotę 27.08.2016 r zorganizowali biegi ulicami miasta. Bieg główny na dystansie 5 km ukończyło 253 osoby w tym trójka biegaczy z naszego koła. Tradycyjnie już najlepsza z nich była Kinga Walania. Na mecie była na 89 miejscu w kategorii open i 8 w kategorii kobiet z czasem 22.31,61 co pozwoliło jej uplasować się na 2 miejscu w swojej kategorii wiekowej (K31-45) na liście zwycięzców (patrz tutaj). Wyniki open można zobaczyć tutaj, a wyniki K/M tu.
Następny z naszych biegaczy Franciszek Zieliński zajął 151 miejsce w kategorii open z czasem 25.46,34 netto. Natomiast Monika Rękasiewicz-Tokarz zajęła 223 miejsce z czasem 31.29,12. Gratulujemy sukcesu naszej Kini i pozostałej dwójce ukończenia biegu.