poniedziałek, 25 lipca 2016

II Bieg Czterolistnej Koniczynki

W dniu 24 lipca 2016 (niedziela) w Miejscowości Munina k. Jarosławia odbył się bieg
na dystansie 5 km , oraz Nordic Walking.
Gościem tegorocznej imprezy był prezes PSL pan Władysław Kosiniak-Kamysz i poseł PSL na sejm pan Mieczysław Kasprzak.
 Dla wszystkich uczestników tego wydarzenia śpiewał Wojciech Gąssowski.
Całość imprezy była udana, przebiegała w miłej atmosferze.
Nasze ognisko w biegu (ukończyło 213 osób) reprezentowało czworo biegaczy.
1. Kinga Walania - zajęła 53 miejsce w klasyfikacji open, 4-te wśród kobiet oraz zwyciężyła w swojej kategorii wiekowej (zgodnie z zasadami regulaminu) z czasem 23 minut, 6,6 sekund netto.
2. Franciszek Zieliński - zajął  91 miejsce w kategorii open, 79 wśród mężczyzn i 3-cie w swojej kategorii wiekowej z czasem 24.50,5 netto.
3 .Zbigniew Sycz - zajął 136 miejsce w kategorii open, 106 wśród mężczyzn i 5 w swojej kategorii wiekowej z czasem 28.22,7 netto.
4. Beata Kopeć - zajęła 185 miejsce w kategorii open, 60 wśród kobiet i 11 w swojej kategorii wiekowej z czasem 32.33,6.

W klasyfikacji drużynowej (2 kobiety i 2 mężczyzn) nasz zespół pod nazwą ,,Czterolistna Koniczynka" (w składzie; Kinga W. Beata K. Franciszek Z. oraz zaprzyjaźniony biegacz z Rzeszowa Michał P.) zdobył pierwsze miejsce.
Zestawienie wyników klasyfikacji drużynowej zobaczymy tu:
Miejsca w kategoriach wiekowych sprawdzimy tu:
Zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych mamy tu:
Natomiast z klasyfikacją open  zapoznamy się tu:
Gratulujemy wszystkim wyników i postawy w rywalizacji drużynowej gdzie godnie reprezentowali nasz Głogów Małopolski .
Szczególne słowa uznania należą się szybkiej Kini.